Archiwum
sobota, 19 maja 2007
Lucero urodziła synka

Lucero

Fue nino!

Lucero y Manuel Mijares już rodzicami!! Chłopiec urodził się w poniedziałek o 8 wieczorem, dziecko przyszło na świat w prywatnym szpitalu w Mexico City. Rodzice zdecydowali dać swojemu synkowi na imię Manuel Antonio, mały Manuel jak i jego mamusia czują się bardzo dobrze, chłopczyk waży 3,8kg i ma 53cm.

JUNTOS CUENTAN LOS DÍAS PARA CONVERTIRSE EN PAPÁS...
MIJARES: 'MI ESPOSA LUCERO CON SU EMBARAZO SE SIENTE GORDA Y FEA'

Manuel Mijares, mąż Lucero powiedział iż jego żona Lucero czuje się bardzo brzydka i gruba z powodu ciąży. Oboje liczą dni, aż na świat przyjdzie mały Lucerito albo Lucerita;-)
Aktorka zdecydowała, że w czasie ciąży nie będzie pokazywała się publicznie. Jej mąż Manuel powiedział, iż rozumie zainteresowanie mediów ciążą jego żony "Całkowicie rozumiem to, że odkąd miała 10 lat Lucero jest osobą bardzo kochaną i uwielbianą przez publiczność, ludzie cieszą się widząc ją z brzuszkiem, w stroju ciążowym". Ona jednak zdecydowała nie pokazywać swojej ciąży, popieram ją we wszystkim.

"Ciąża mojej żony jest spokojna, bez komplikacji. Lucero i ja cieszymy się ogromnie i jesteśmy szczęśliwi. Lucero zdecydowała ukrywać swoją ciążę, myślę, że miała prawo tak zrobić, odkąd była dzieckiem reflektory i uwaga publiczności były zawsze skierowane na jej osobę, obecnie poświęciła się w 100% oczekiwaniu na nasze maleństwo, w rzeczywistości ciąża jest dla Lucero relaksem i wypoczynkiem"

 

11:03, christinka20 , Lucero
Link Dodaj komentarz »
Lucero

 

Urodzona 29 sierpnia 1969 roku Lucero jest aktorką i piosenkarką. Karierę zaczynała już w wieku 10 lat.  Wyszła za mąż za piosenkarza Manuela Mijaresa, z którym ma dwójkę dzieci. Jej matka, Lucero Leon, również aktorka i producentka, jest jednocześnie agentką Lucero.

Już jako dziesięciolatka zaczęła występować w telenowelach, stając się popularną dziecięcą gwiazdką. Uczestniczyła również w międzynarodowym festiwalu  piosenki, współzawodnicząc z Thalią.

Jej długie włosy i uroda sprawiły, że dostawała coraz lepsze role w telenowelach. Wystąpiła u boku piosenkarza i aktora Pedra Fernandeza. Stała się gwiazdą dzięki roli w serialu "Chispita". W tym samym roku nagrała swój pierwszy album.

W 1982 roku wydała album Discos Musart, lecz prawdziwą sławę przyniosła jej kolejna płyta "Magia".

w 1989 roku, po wydaniu sześciu albumów i zagraniu w pięciu filmach, przybrała pseudonim Lucero. W 1990 roku zagrała główną rolę w telenoweli "Cuando lliega El Amor", do której nagrała również piosenkę tytułową. Rola ta przyniosła jej nagrodę dla najlepszej aktorki roku, przyznawaną przez TVyNovelas. W 1996 roku została ponownie najlepszą aktorką, za rolę w "Lazos del Amor".

Ślub Lucero, który odbył się w 1997 roku, został okrzyknięty przez media wydarzeniem roku.

W 2005 roku zagrała w telenoweli "Alborada", która uzyskała wysoką oglądalność w Meksyku. Na początku roku 2006 wydała kolejny album.

10:35, christinka20 , Lucero
Link Dodaj komentarz »